| andreeaaa1 a întrebat:

Dati-mi si mie porecle pentru numele roxana si andreea. fundita celor mai multe.

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Roxana = roxy, rox, roxinika, roxinik, roxyk, roxynutza, roxk, roxinicutza, roxalina, roxyrox, foxy, fox, roxal, roxma, roxane, roxie, xena, xina, rozy, Roxy, Roxie, Roise, Roxe, Roxyna, Roxelina, Roxita, Ruxy, oxy, Ruxenne, Ruzy, Roxiana, Ruxina, Ruxana, Ricso, Ricsu, Rocsane, Roxane, Rollete, Roxen, Roxa, Rosette, Roxenne, Ruxianna, Roxina, Roxanita, Ruxanita, Roxyca, Roxaneta

andreea = deea, deutza, deiusi, deyutz, dede, andre, andriska, andy, andro, andrinika, didi, AndOtsza, Adutsza, Andrusk, Andra, Andru, Dee, Dee-Dee,
am 2 prietene bune cu numele de roxana si andreea, happy:X

9 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Pentru roxana: rox, roxy, roxica, utz, roxicutz, ana, roxanutza, roxanutz
pentru adreea: dutz, andutz, andrus, andrusa, andu, deea, andra, andra

bafta! Pa pa!

| georginika a răspuns:

Prietenei mele ii zic roxilicious big grin

| Ada... a răspuns:

Bună! Pentru Roxana: Roxy
Roxa
Ruxenica
Rux
Oxy
Xena
Anna
Roxie
Roxe
Roxane
Xina
Ruzy
Roxina
Ruxy
Pentru Andreea: Deea
Deiuţa
Adeea
Andra
Andru`
Andi
winking

| Quiss a răspuns:

La Roxana stiu cateva... Ro, Roxy, Rocsu, Rocsule, Xana, Rox, Roxit, Roxinutza, Roxanutza, Rocsutza

Si sa incercam si la Andreea... Ada, Andie, D, Deea, Didi, Andruta, Eea, Andra, Ande, De

| Oana_5036 a răspuns:

Roxana-roxy, roxyana, rox, roxya, roxa, ro, roxa, roxan
andreea-ande, adee, andeea, andree, addra, adee, deea, dee, andreiusca
fundita?

| rico1991 a răspuns:

Roxy, RxY, Roxa, Rexonahee hee) (asa am poreclito noi in liceu pe o colega) pe acre o chema Roxana :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea - Deiu, Deuza, deea, dee-dee, andri, andre.

roxana- Roczyy, roxa, roxxuna, roxxel, roxxy fooxylaughing

| Amy_6277 a răspuns:

Pai...roxana:roxa; roxi; oxy; roxy poxy; ritzy pitzy(prescurtare amuzanta); chiar si ana; xana! pentru andreea:deea; didi; andre; andracam atatea! sper sati fiu de folos

| jojo_6251 a răspuns:

Pt Andreea: Andreutza, Deea, Deutza
Pt Roxana: Roxy, Roxylici, Roxinutza,... big grin sper ca ti-am fost de folos(: