| lollyd a întrebat:

Vreau s-mi fa un site. O sa fie cu barfe despre celebritati. Ce nume ar trebui sa-i dau? funda pentru. cel mai interesant

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Păi chiar şi asta ce ai zis tu sună interesant adică bârfe pentru celebrităţi.
•StarWorld
•MyStars
•B.D.C (barfe despre celebritati)
•GossipStars
•CelebrityGossip♥
•BârfeŞiFiţe
•FiţeDeDivă

7 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Barfe cu si despre celebritatiwinking

| Powpow a răspuns:

"Diane vorbeste"

| Alexutza6755 a răspuns:

Ce zici de "secretele celebritatilor" sau "noutati despre vedete".
Si daca-ti iese bine sa-mi dai adresa URL ca sa intru si eu pe site-ul tau.
Pa! Pa!

| doareu914 a răspuns:

Vedete / vs / vedete... daca as face eu un site despre barfe de vedete as pune asa un nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenti? happy

| OFataHoinara a răspuns:

Top monden