| anda_9874 a întrebat:

Vreau sa ascult cateva melodii triste... ce imi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sum 41 pieces
secondhand serenade yout call
avril lavigne imagine(cover sau original mie imi place cover)
kydutz n-am putut
green day 21 guns
avril lavigne together; nobody`s home; forgetten...

16 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Roxette-Queen of Rain, Rod Stewart-Have I told you lately that I love you, Heart-Alone, Cyndi Lauper-Time after time, Gloria Estefan-Hoy, Moody Blues-Nights in white satin, Nazareth-Love hurts, Gary Moore-Still got the blues, Amedeo Minghi-Ricordi del cuore

| elena a răspuns:

Niciuna...treci urgent pestre aceasta mica dezamagire, esti asa de tanara, ai viata inainte, ce-ti trebuie sa asculti muzica trista?

| viatadecacatt a răspuns:

Mecena-absent
Andore Vs.Cascada-fluturi
Nane-Ai un om
Nane-nu le pasa
Andy & Lucas-de que me vale.
big grin

| Aly07 a răspuns:

Voltaj- Vara trecuta http://www.youtube.com/watch?v=igmjTM1JHqc

| M.madallina a răspuns:

Mie mi se pare o melodie trista celine dion-my heart will go on, mai ales cand ma gandesc la sfarsitul filmului titanic

| Tabii. a răspuns:

Superchick-stand in the rain, adda-prietenie fumata, adda-prietenie adevarata, adda-has organizat, mecena-chiar, pussycat dolls-i hate this part

| LaMisto a răspuns:

Cateva piese criminale:X:X:X1.Toni Braxton-Un-Break My Heart
2.Richard Marx-Right here waiting
3.Kelly Clarkson -Because of you
4.Christina aguilera-Hurt
5.Beyonce-If i were a boy
6.Mariah Carey-I want to know what love is

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Dj aligator-close to you
Axel Fernando-amo
Richard Marx-Right here waiting
Christina Aguilera-hurt

| simoSTAR a răspuns:

As face o lista fara sfarsit cu melodii triste dar incearca sa treci peste aceasta faza proasta si nu asculta melodii triste ca mai rau iti fac. uite o melodie care sper sa te ajute sa treci peste mai usor...
http://www.youtube.com/watch?v=MktWTBeI8FI

| illusion a răspuns:

Evanescence-hello
evanescence-my immortal
evanescence-bring me to life
bliza ft keo-eu inca plag, tu inca plagi
acustic ft expresiv-ganduri spuse
jaar project-doar tu
jaar project-oda ochilor tai
sper sa-ti placa :*:*

| princess a răspuns:

Brayan adans-mira mis ojos; magnate y valentino-vuelve a mi; enrique iglesias-lloro por ti; marc anthony -ahora quien; marc anthony se esfuma tu amor; angel-speram sa fii tu; jenifer peña-el dolor de tu presencia; luis fonsi-nada es para siempre; luis fonsi-quisera poder olvidarme de ti. sper ca iti plac pup!

| Me23 Tia a răspuns:

Avril lavigne si paramore.

| dianadiana a răspuns:

Mortal love i want to die