| Anoniimsexy a întrebat:

Vreau sa bat vara asta pe cineva cat de repede, aveti niste sugesti?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mie sa nu vi tu batut/a ia vezi tu ca cine sapa groapa cuiva, cade singur in ea.

| Martina5 a răspuns:

Pai cand sunt nervoasa tot timpul o bat pe o fata mai prostuta din cartier, ii dau cate un picior o palma etc...

| Memo97 a răspuns:

Batete singur... numai un taran poate gandi asa + ca te poate baga in tribunal... desteptule

| Tinușca a răspuns:

Bate-i la lucruri bune:sporturi, carte, fii mai nobli(a) ca ceilalti. Asta da bataie!
Funda?