| JulieAndreeaB a întrebat:

Vreau sa cumpar carti de dragoste, dar nu scump.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, du-te pe la tine prin oras pe la magazinele unde se gasesc carti, ca acolo le iei mult mai ieftin decat pe net.

3 răspunsuri:
| JulieAndreeaB explică:

Am un oras foarte mic si nu am de unde. Stiu ca pe net sunt destul de scumpe, dar as vrea mai multe. 2. Intrebarea nu era adresata pentru cei care vor sa ia la misto. E problema mea ce fac, doar am adresat o.

| Neatu_Gabriel_1966 a răspuns:

Daca te mai intereseaza carti, da-mi un mail la GABY.NEATU@YAHOO.COM si iti trimit o lista cu ce carti mai am!

| Neatu_Gabriel_1966 a răspuns:

Daca te mai intereseaza carti, da-mi un mail la gaby.neatu@yahoo.com si iti trimit o lista cu cartile pe care le mai am!