| AnonimGenFeminin a întrebat:

Vreau sa descarc de pe mobile9 o tea pentru nokia 5230, dar dupa aceea unde o salvez ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Daca nu o descarci si instalezi direct cu telefonul de pe net, o descarci in calculator si cu ajutorul procramului (Nokia pc suite), [care tebuie instalat in calculator], instalezi orice program doresti pe telefonul mobil prin cablul de date conectat la pc prin usb sau daca nu ai cablu de date se poate si prin bluetooth, dar i-ti trebuie in acest caz un adaptor bluetooth conectat prin usb la calculator (bluesoleil).

1 răspuns:
| KaTtY a răspuns:

Dai download si o pui unde vrei in calculatorul tau si dupa treci pe tel
sper ca ai inteles