| larydas a întrebat:

Vreau sa deschid un document si nu pot. adica dau open with si dau browse pe microsoft office word si nu merge. nu merge din cauza ca in lista aia nu se afla word-ul deoarece este plina. cum pot sa dau la o parte un program din acea lista astfel incat sa pot deschide documentul?

1 răspuns:
| Bloondyna a răspuns:

Poi esti sigur ca acel document este word? trebuie sa fii atent la extensie[daca e '.doc' sau '. docx' ] si mi se pare ca atunci cand dai e si un buton browse. de acolo ar trebui sa intri in c si in program files si etc. Sau mai simplu ar fi sa deschizi un document nou[word] si sa dai un open si asa gasesti documentuwinking. Daca nici asa nu merge atunci verifica extensia[ce scrie dupa punct] si scriem un mesaj poate te pot ajuta.