| Florin_Arhip_1999 a întrebat:

Salut,incerc sa lucrez in Microsoft office word 2007 la un document dar nu pot din cauza ca aceste imi zice ca "modificarea nu este acceptata pentru ca documentul este blocat" si asta imi arata si daca incerc sa fac un document nou,,,,,,, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Georgcool02 a răspuns:

Candai descarcat Microsoft office 2007 ai descarcat o versiune trial(adica fara licenta). Deci acesta are o perioada de functionare de 1/2 luni dupa aceea trebuie sa cumperi o versiune cu licenta pentru ca nu o sa-ti mai poti folosi office-ul. Daca nu vrei sa cumperi o versiune cu licenta atunci dezinstaleaza-l pe care il ai si descarca altul de pe intenet

| Florin_Arhip_1999 explică (pentru Georgcool02):

Pai nu exista nici o varianta de a folosi Microsoft-ul asta fara al cumpara?