| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa doau o petrecere si nu as vra sa vorbim toata noaptea, as vrea sa facem si niste jocuri amuzante sau care sa ne distraga atentia de la cat este ora...Am inceput sa ma plictisesc de fazan, sticluta, adevar&brovocare etc. Daca stiti niste jocuri care se pot juca in mai multe persoane, daca puteti sa le si explicati sa le inteleg
Bine inteles ca cine are cele mai bune idei ii

2 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Stiu eu un joc... i zice telefonul american! unul sta in fata celorlalti si sta mai departe sa nu auda nimic din ce zic ceilalti. ceilalti isi zic fiecare cate un cuvant! sa nu zica aceleasi cuvintewinking... apoi cel din fata pune cate o intrebare la fiecare ( ex. ce ai mancat aseara? rasp. o usa) laughing) te vei distrawinking mie imi place muult happy funda pls

| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna ati incercat mima va impartiti in 2 echipe de min 3 persoane si unu dintr-o echipa se duce la echipa adversa si ii da un cuvant de mimat iar coechipieri lui trebuie sa ghiceasca.Super distractiv atat am ras cu preteni in parc pana o cemat cineva politiabig grin