| Anonimus12468 a întrebat:

Buna TPU
acuma cum ii vacanta, am timp sa ma intalnesc cu prietenii si nu stiu ce sa facem. Incep sa ma plictisesc, si nu vreau. Ce jocuri stiti (pentru adolescenti), in afara de adevar sau provocare, fazan,?
Raspuns urgent, va rog. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Nu este neaparat sa va jucati ceva. Puteti sa va plimbati cu bicicleta sau rolele sa mergeti la cinema sa iesiti la plimbari prin parc de preferabil seara sau sa jucati la unul din voi ( remi, table, sah, moara).
FUNDA?

3 răspunsuri:
| ILoveHandball a răspuns:

Noi ne jucam Parola(se ipart doua echipe si o echipa pune un cuvant care ar fo parola si nu trebuie spus celor din echipa cealalta.si dupa ce ati pus cuvantul trebuie echipa 1 cea cu paro
A sa fuga iar echipa 2 trebuie sa mearga sa prinda membri din echipa 1 si le poate face ce vor ei.noi ne piscam de gadilam...le poate face orice numai sa spuna parola, si daca pana la urma a spus parola echipa 1 pierde) sau fata ascunsea, poate mergeti pe un teren sa va jucati ceva fotbal handball bascket, sau seara stati la o banca si faceti o mica petrecere...

| AdyAl3xa a răspuns:

Deci, poti incerca sa iesi in oras la un suc(eventual) nu neaparat trebuie sa stai in fata blocului sa te joci, deoarece banuiesc ca nu mai ai 10-12 ani.

| AdyAl3xa a răspuns (pentru AdyAl3xa):

Daca vrei ceva jocuri, poti incerca : Ceva jocuri cu carti gen :Macaua, 21, Kems, Cruce etc. sau mai poti incerca TOMANAP( TARI ORASE MUNTI APE NUME ANIMALE PLANTE) sau mai este un joc de logica "AVIOANE"