| Victoria_8725 a întrebat:

Vreau sa` fac ceva poze artisticee cu iubii si cu mine.:d

Cv ideei?

Funditssa.:d

Răspuns Câştigător
| Ramona_7954 a răspuns:

Buna...da am niste ideii thinking pai iei un trandafir uscattday dreamingsi il pui pe masa pui autodeclansatorr si poza :X sau pe malul marii undeva love struck sau in iarbaabatting eyelashes... fundapuppy dog eyes

1 răspuns:
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai am si eu niste idei...tu stai in picioare cu o mana ridicata la nivelul pieptului in forma de jumatate de inimioara si iubitul tau sta in spatele tau si cu mana face cealalta jumatate de inima.
sau pui un trandafir pe o masa si tu si iubitul tau puneti mainile (tu una si el una) peste trandafir si va sarutati.in poze sa se vada si trandafirul
sau stati amandoi spate in spate si va tineti de mana
sau tu stai langa un copac si el sta pe partea cealalta
sper ca am ajutat... fundita?