| NedelcuIonutt a întrebat:

Vreau sa fac o pagina si nu stiu ce nume sa ii punwinking... Cele mai bune sugestii primesc funda.P.S: Sa nu existe pagini existente cu numele pe care mi-l datiwinking

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Sa te gandesti la numele paginii prima data este o idee proasta.
Intai gandeste-te la ce vei posta pe acel site, si apoi, in functie de asta, iti creezi numele.
Dece? Pentru ca daca tu vrei sa postezi anime-uri pe site, dar pui numele "CosmaMusic" de ex, nu se potriveste.
Gaseste-ti un nume dupa ce vrei sa faciwinking

1 răspuns: