| MishuCuc a întrebat:

Vreau sa fac rost de niste bani de buzunar si m-am gandit sa incep sa plimb caini, aveti ideei cum sa-mi fac rost de clienti?

P.S.cam cat as castiga pe client?

3 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Te uiti prea mult la desene animate;]]]
Suntem in Romaniaaa

| Bellatris a răspuns:

Cam rar gasesti persoane care te platesc sa le plimbi cainele, sa stii. Iar de castig, cred ca nu prea mult.

| Fluffinator a răspuns:

Chestia asta o stii din filmele americane, sunt sigur. Ei bine, cu parere de rau te anunt ca la noi nu se practica asa ceva. Si ca sa stii de acum, nu vei putea livra nici ziare sau sa duci lapte sau sa vinzi prajituri spunand ca este Cercetas. Daca vrei sa faci rost de bani de buzunar ajuta-i pe ai tai prin gospodarie, angajeaza-te la Mc./KFC...si cam atat.