| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face rost de bani de buzunar, dar nu as vrea sa plimb caini vecinilor sau ceva de genul. Mentionez ca am doar 10 ani dar nu cred ca este ceva care caut eu:adica sa nu plimb cainele vecinului sau ceva de genu, cine imi da mai multe solutii primeste fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| AddXf a răspuns:

Poti face "un compromis" cu parintii tai. Spala vasele, fa curatenie si cere "o taxa" pentru aceste treburi casnice. Sau, incearca sa faci bratari, din-acelea, din ata si le poti vinde prietenilor/la scoala. Fundaaa? happy

7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm eu am 14 ani, si tot ma intreb, ce sa fac ca sa am bani de buzunar? Poi am primit bursa de la scoala + alocatii + banii de ziua mea de la bunici, si asa de ziua mea m-am ales cu o tableta Asus TF101, niste boxe Microlab cu subwoofer si toate cele si tot mai am cam 500 lei.
Deci mai astepta, prin clasa a 5-a vei primi si tu bursawinking aaa desigur, daca ai note bune happy ca asa, ce sa faci? in loc sa te distrezi in vacanta asta, cu prietenii, stai sa-ti faci bani de buzunar straight face care ii vei cheltui apoi, deci mai bine profita de vacanta asta distrandu-tewinking

Răspuns utilizator avertizat
| LowWw a răspuns:

Ia niste haine vechi si murdare pe tine, te duci langa un loc populat siiii intinzi mana!

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru LowWw):

Asta sa faci tu

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru LowWw):

Asta sa faci tu.

| LowWw a răspuns:

Are 10 ani...

| Pimpux a răspuns:

Director de vanzari vrei?