| Pumba a întrebat:

Vreau sa fac un fel de jurnal dar sa fie pe calculator.Nu pe hartii.Nu stiti vreun program in care sa scriu si sa fie protejat de o parola? Fundita! Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Josh a răspuns:

Poi este foarte simplu! Deci iti faci un nou User pe computerul tau la care pui ce parola vrei uh ( deexemplu uh esti administratorul computerului iar uh trebuie sa creezi un alt user ) si ii pui ce nume vrei. Apoi deschizi notepead-ul sau ce program de scriere ai uh si scrii titlul 'Jurnalul Meu' si iti scrii ce vrei uh in el. Iar cand vrei sa scrii lucruri noi intrii din nou in user-ul respectiv scrii parola intrii in notepead (sau ce program de scriere ai uh ma repet ) scrii ce vrei dai save si gata! Simplu nu? fundita?

3 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Si eu am cautat asta dar n-am gasit nimic dar l-am facut pana la urma si l-am dus intr-un folder in care nu intra nimeni, i-am modificat si numele si imaginea filei si gata... ( properties - customize - change icon ) nimeni nu la gasit sil am de un an si ceva - face in august 2 ani

| Ionik98 a răspuns:

Nu-ti trebuie obligatoriu un program... Poti sa-ti faci un blog. In majoritatea cazurilor poti sa selectezi daca vrei ca acest blog sa fie public sau privat.