| meee_6909 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un jurnal, si as vrea sa scriu mai ciudat sau un scris codat laughing
stiti linkuri despre asa ceva?

funda!

Răspuns Câştigător
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Nu, nu prea sunt. Dar daca vrei poti sa-ti creezi propiul alfabet pentru jurnal.Eu mi-am facut.Am scris pe o foaie in jos alfabetul si in dreptul fiecarei litere am pus cate un semn.iti faci propiile semne, pe care numai tu le vei putea citi. Dar trebuie sa le scrii pe o foaie ca sa le inveti de exemplu la litera A pui semnul ╣ trebuie sa il retii.Asta este cea mai buna idee de a scrie in jurnalul tau orice vrei si sa stai fara nicio grija daca cineva se uita prin jurnalul tau.Eu nu mai scriu cu semne. Dureaza o ora ca sa scriu prin semne si oricum nu imi citeste nimeni jurnalul.Bafta!