| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Vreau sa fac un tatuaj pe tot antebratul in care vreau sa combin cultura vikingilor (Simboluri: sageti, vegvisir, valknut, valkyrie, hornul triplu a lui Odin etc) si cultura egipteana ( ochiul lui Horus, constelatia scorpionului etc). Ce parere aveti? Sau ce alte culturi se pot combina, pentru ca intr-o singura cultura nu gasesc destule simboluri sau semne care sa insemne ceva pentru mine sau sa arate vreun eveniment din viata mea.

2 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness explică:

Odin's Horn *

| Stefanastefaniastefana a răspuns:

Dupa parerea mea e o idee foarte buna. Pe acest site poti gasi tot frlul de articole pe acest subiect http://www.tattoodo.com/