| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

De ani buni ma gandesc sa imi fac un tatuaj gen "maori" doar ca personalizat. Tot caut simboluri diferite care reprezinta ceva din viata mea doar ca nu sunt inca destule si nu prea gasesc ceva foarte reprezentativ. De exemplu, pana acum am un scorpion care reprezinta zodia, un sarpe si un mistret care in diferite culturi au descrieri care mi se potrivesc, un yin-yang pentru echilibru etc. Imi puteti da niste site-uri cu simboluri sau tatuaje care au o anumita semnificatie? (acest tatuaj vreau sa aiba in compozitia finala toate simbolurile care ma reprezinta sau spun ceva despre mine si nu vreau sa grabesc lucrurile, ca sa fie cat mai bine)

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Pe pinterest.com poti gasi multe imagini si tatuaje despre "maori"

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru 1DeadMemories):

Mersi de raspuns. Am vazut multe tauaje "maori" si eu vreau tot la fel doar ca tatuajul nu va contine acele semne aztece ci simboluri si imgaini ce reprezinta actiuni si evenimente din viata mea.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Asta nu-i greu...te duci la artistul tatuator si te sfatuiesti cu el.II spui ca vrei sa fie intr-un trand "maori" si ii dai o tema.O sa-ti deseneze cum a perceput el ideea.In baza desenului poti sa elimini sau sa adaugi elemente.

BAFTA!

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru 1DeadMemories):

Ok. mersi. O sa iti pasez funda ca deocamdata sunt suficient de lamurit!

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai bine renunta la tatuaj.De ce sa te mutilezi? Esti o fiinta inferioara? Daca unui viitor iubit nu-i vor placea simbolurile tale?

| 1DeadMemories a răspuns (pentru mira):

Daca unui viitor iubit nu-i vor place tatuajele, nu s compatibili.

Sa intelegem ca tatuatii sunt fiinte inferioare?

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru mira):

Persoana care nu ma place cu tatuaje, nu e persoana iubita.( sunt baiat, cred ca te referi la viitoarea iubita laughing Unde scrie ca esti fiinta inferioara daca ai tatuaje?