| GirlWithBrownEyes a întrebat:

Vreau sa fiu mai inalta, cum as putea sa cresc in inaltime happy?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Înnotul te'ar putea ajuta.
Baftă!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Facand sport. In special sa joci baschet.

| NightHeaven a răspuns:

Nu poti, nu ai cum... tine de dezvoltarea ta. Incearca sa faci sport te va ajuta intr-o oarecare masura. NightHeaven

| CyborgDeea a răspuns:

Nu vreau sa par disperata dar mancarea sanatoasa(lapte,legume,fructe si cat de putina carne)sportul(hambal,inot,basket, etc) ajuta la dezvoltarea oaselor, articulatiilor si muschilor si cresti in inaltime sau poarta tocuri. big grin