| PandaBear153 a întrebat:

Heii, TPU! Am 14 ani ani si vreau sa mai cresc in inaltime. Nu sunt nici foarte scunda, dar totusi la 14 ani se putea sa fiu mai inalta. Parintii mei au o inaltime normala amandoi, ba chiar eu seman mai mult cu tatal meu care e destul de inalt. Ce exercitii as putea face pentru a "ma lungi"? laughing Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Fa inot sau du-te in alta zona a tarii pentru 2 luni ca sa schimbi aerul, daca ti a venit ciclu e cam greu sa mai cresti...
fa handbal totusi era bine sa stim ce inaltime ai.Dar nu te intrista eu la 17 ani am 1.60 si lumea ma place asa cum sunt.

| aXy99 a răspuns:

Nu prea poti. Incearca sa inoti, dar nu stiu daca are un efect pe termen scurt.

Răspuns utilizator avertizat