| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa im sterg contul.Cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ai trei posibilități: contact@tpu.ro, CONTACT de la tine din pagina principală (clic pe el și completezi chenarele în cauză) sau pe privat Ralucăi (Raluca Tpuro), adminul site-ului.
Totul se rezolvă dar trebuie să ai un pic de răbdare.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ii dai un mesaj Ralucai [ http://www.TPU.ro/contact ] si ea iti va sterge contul;).

| Flav a răspuns:

Pa-pa pisicuta mica.

| Victoria a răspuns:

Trimite-i un mesaj administratorului, RalucaTPU. Ea ti-l va sterge, la cererea ta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trimite un mail la "contact@TPU.ro" şi scrie că vrei să ţi se şteargă contul.
P. S. S-ar putea să ai de aşteptat datorită faptului că sunt multe mesaje.

| juniper a răspuns:

Mergi sus in dreapta la Contact si roag-o pe Raluca, administratorul sa ti-l stearga.