| Deniise a întrebat:

Cum as putea sa imi promovez mai mult pagina de facebook si ce as putea posta in ea pentru a fi mai "interesanta"?

Răspuns Câştigător
| Katakito a răspuns:

Ehee :) in primul rand pentru promovare trebuia sa lasi pagina aici sa o vedem si noi. Eu pun poza, videoclipuri, citate etc ca sa para mai interesanta.De aici imi iau eu pozele si le pun pe fb: http://weheartit.com/ Succes!

| Deniise explică (pentru Katakito):

Lasa si tu te rog pagina ta si ti'o las si eu pe a mea. Ok?(macar sa am si eu un punct de inspiratie)

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Ok :) http://www.facebook.com/Juganaru.Alin.Katakito astept si pagina ta :) multumesc mult!

| Deniise explică (pentru Katakito):

Poate si o parere big grin despre pagina (care este strict o pagina, profilul meu este altul)

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Da eu am confundat laughing eu nu am pagina pun pe wall big grin adica inca nu vreau sa fac. Parere foarte buna despre pagina ta, sper sa continui sa mai pui poze happy oricum interesant

| Deniise explică (pentru Katakito):

Cateva din citate sunt puse de mine si am de gand sa creez si o istorioara ceva.

| Deniise explică (pentru Deniise):

Compuse*

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Bunwinking am si eu la notite ceva texte si poezii, etc oricum iti urmaresc pagina si chiar imiplac unele poze o sa le distribui si eu pe pagina de maine nu uita ca am salvat pagina in pc.

| Deniise explică (pentru Katakito):

Sper sa am mai multa inspiratie pe viitor.

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Succes! si mersi pentru like, ti-am vazut profilul de facebook happy

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Ti-am lasat mesaj privat aici pe TPU, nu pot sa te adaug la prieteni pe facebook (scuze) am restrictie.

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Poti sa iei ce poza doresti din albumele mele de pe facebook!

| Deniise explică (pentru Katakito):

Si tu din ale mele.Multumesc de sfaturi.

| Katakito a răspuns (pentru Deniise):

Multumesc si eu.O sa distribui cateva nu le iau de tot happy

| Deniise explică (pentru Katakito):

Cu placere.

24 răspunsuri:
| pap3rclip a răspuns:

Pai, sa iti pui poze cu tine, e mainstream si sa postezi statusuri dragute si poate sa iti faci tumblr, poti sa promovezi acolo facebookul...nu stiu, sa fii tu in niste poze dragute laughing

| Mariutsssa a răspuns:

Pai, in primul rand, eu consider plictisitor un profil pe peretele caruia utilizatorul pune cate cereri pentru jocuri ca FarmVille etc.

Ca sa il faci mai interesant, pune melodiile care iti plac tie, sau pune in fiecare zi un banc nou, sau o gluma(astfel, iti intrigi prietenii sa intre pe profilul tau zilnic doar pentru a vedea ce ai mai scris amuzant)-crede-ma un banc iti poate inveseli ziuahappy

Poti sa mai scrii din cand in cand lucruri interesante, noutati despre celebritati, sau anunturi ca:"ieri NASA a fotografiat un OZN in apropierea..."(bine...sa fie lucruri adevarate care le-ai auzit la TV sau pe internet); trailere sau plot-uri pentru filmle nou aparute.

Sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

| Deniise explică (pentru Mariutsssa):

Multumesc! M'ai fost de ajutor cu toate ca eu as fi vrut sa imi vobresti despre o pagina ( cu diferite poze sau citate ), nu despre profilul meu.

| Diana_7550 a răspuns:

Mersi multlove struck.cu placerelove struck