| adrian_7273 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o bicicleta.As vrea sa o folosesc pentru scheme(multi vor zice BMX) Dar imi trebuie si pentru mersul pe munte unde BMX-ul nu este tocmai potrivit. Ce bicicleta imi recomandati si din ce magazin? Si cum ar fi mai ieftin si mai bine o iau din magazin sau mi-a fac eu singur(cumpar roti cadru etc. si le asmblez singur) sau o iau din magazin? MS MULT!

2 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Deci. Daca vrei sa-ti faci o bicicleta tu te v-a costa mai mult. Daca vrei o bicicleta si pentru munte si pentru scheme[trikuri]iti vei putea lua un treek, o bicicleta pentru. Downhill/Freeride.Depinde.Aceste biciclete sa stii ca sunt destul de scumpe.Gasesti aici foarte multe biciclete http://www.playbike.ro/.Ca marci.Eu am un magellan hidra.Depinde de buget...Pace!

| AnthRock a răspuns (pentru StopTheWar):

Pai pentru munte nu recomanada siteul Play Bike pentru ca pentru o biciclta buna (Trek Session 8.8 ar fi cam.7.000 euro) e foarte scumpa dar biciclate bune gasesti pe Dirt Bike. Sunt la mana a doua dar sunt in stare foarte buna si la toate preturle.acolo gasesti si numai piese sau biciclete intregi!

Funda?