| Barney a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un set de lavaliere wireless. Setul contine wireless receiver, microphone transmitter si microfoanele. Vreau sa folosesc lavaliera pentru a filma o persoana aflata la o distanta prea mare de camera pentru a putea fi auzit. Vreau sa stiu daca mai am nevoie de altceva in afara de transmitter, receiver si microfon. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu, dar ai grijă să te încadrezi în limita distanţei wireless specificată pe documentaţia setului pe care doreşti să-l cumperi.