| catalinnnna a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung galaxy y, acum ca de la un timp Samsung promoveaza culorile vii, el vine in pachet cu carcase colorate ce se pot schimba la telefon, la fel ca corby?

1 răspuns:
| MyEssence a răspuns:

Nu, mi.am cumparat si eu un Samsung galaxy y de la Vodafone si pachetul contine baterie, incarcator, cablu USB si card de memorie-eu cel putin nu am avut nici o carcasa colorata dar se pot cumpara din alte magazine carcasele si se pot schimba foarte usor. Daca nu te superi as vrea sa iti dau o parere despre el: deci de cand l.am luat merge perfect, are android market preinstalat, are grafica foarte buna, iar bateria tine destul de mult. este foarte bun, deci succeswinking