| Catalinblue a întrebat:

Vreau sa imi fac o freza noua.Dca merg cu o poza cum vreau sa ma tunda frizerul matunde? Sau trebuie sa merg la profesionisti hair stilist? Si cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Poti sa te duci si te costa in jur de 30 de lei cu tot cu spaga, ca sa te tunzi dupa model costa 25 de lei acum depinde si de frizerie)si lasi si tu spaga 5 lei, cu placere

| dydu01 a răspuns:

Buna! Da merge... Te duci la frizerul la care te duci de obicei si ii arati poza. Si nu iti i-a mai multi bani decat ar trebui, dar depinde de coafurawinking. Bafta!

| madalinax6 a răspuns:

Da,te tunde.Nu e nevoie sa mergi la un profesionist. Acelasi lucru l-am facut si eu.Am mers cu o poza in care era o fata cu tunsoarea respectiva.Nu conteaza daca esti baiat sau fata oricum poti merge cu o poza. Fundita?