| Aenoenienanonim a întrebat:

De obicei, daca ma duc la frizer si ii arat o poza cum sa ma tunda. poate? s-au trebuie la stilist?

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

La stilist, frizerul cel mult poate sa faca sa arate ca in poza, dar un stilist stie cum se numeste frizura si eventual iti poate recomanda in fuctie de forma capului cum sa te tunzi, eu unul as intreba ce ma avantajeaza si ma s lasa pe mana unui stilist

| Cherisheverything a răspuns:

Dap desigur ca poate. Doar sa fie poza destul de detaliata macar. Dar oricum nu ar trebui sa ai probleme, isi dau seama ei ce vor, Stilistul e scump.

Succes! happy

| Me_2404 a răspuns:

Normal ca poate orice frizerwinking

| Lavinia_6306 a răspuns:

Pai poate sa te tunda. dar niciodata tunsoarea nu o sa fie exact ca in pozabig grin