| NaNe_8041 a întrebat:

Vreau sa imi fac parul ca a lui cody de pe disney chanel [Zak si Cody] cine stie cum se numeste acea freza sau macar sa-mi zica cum sa ii zic la frizer sa-mi faca freza aia

Răspuns Câştigător
| bd a răspuns:

Pai ar fi mai simplu sa ii duci o poza. daca frizerul acela se pricepe si-ar da seama singur. thinking
sa nu te duci in orice frizerie de 2 bani

7 răspunsuri:
| NaNe_8041 explică:

Ca imaginea mea arta cody happy

| Fan7a a răspuns:

Du-te cu poza la frizer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai foto a lui kody din mai multe parti... eu asa am facut! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si uh poza si arata-i''o frizerului...nujjj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frizura gen pier de vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freza ca a lui zak

| awkward a răspuns:

Fa o poza si da-i frizerului, vezi sa nu te duci la unul de 2 bani.