| ZuZuLiNka a întrebat:

Vreau sa imi fac singura jucariile pentru bradul de craciun..ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| denisa1096 a răspuns:

Poti face globuri din material si sa le umpli cu vata. Prima data tai 2 cercuri dintr un material, pe fiecare fata poti face un model(poti lipi paiete sau o fundatia) apoi costi ambele cercuri de jur imprejur iar aproape când terminat de cusut bagi vata iar apoi costi in continuare. La sfârsit il prinzi cu o atât si il pui in brad! Sper sa ti reusească! Mult succes!

4 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Incearca din hirtie colorata sa faci origami

| emilitalia a răspuns:

Si asta este draguta http://www.incasa.ro/......580_1.html