| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite sau sa imi pon extensii DAR nu stiu cat costa extensiile are cineva?

2 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Daca te-ai uita cu atentie pe site-urile de moda ai observa ca extensiile nu sunt la moda absolut deloc. fa cateva suvite cu niste vopsea...

| Pisycutza_8903 a răspuns:

Cele mai scumpe sunt extensiile din par natural, care pot costa si in jur de 10 milioane. Dar depide de lungine...de culoare. Insa cele din par fals costa de le 1) la 40 lei happy Ai grije ce-ti cumperi, daca ai parul ondulat, suvitele drepte nu prea dau bine...

Mult Succes!