| RalluRallu12 a întrebat:

Vreau sa imi fac un avatar pentru profilul meu de Wattpad, dar nu orice avatar. Sa pot sa imi creez propriul personaj, gen anime, dar fara sa imi trebuiasca vreo poza cu mine... Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LaVerd3 a răspuns:

Nu ştiu ce este acela "Wattpad" însă pentru a face o poză CU TINE animat(ă) ai nevoie de PhotoShop (cel mai bun program de editat imagini) şi destul de multă experienţă în PhotoShop, dar există tutoriale pe net happy

1 răspuns:
| RalluRallu12 explică:

Ideea e ca NU vreau sa folosesc o poza de a mea...