| RalluRallu12 a întrebat:

Ofer funtita! Vreau sa imi fac un avatar pentru poza de profil la contul meu de Wattpad, dar nu orice avatar. Sa pot sa imi creez propriul personaj, gen anime, dar fara sa imi trebuiasca vreo poza cu mine... Stiti vreo aplicatie sau ceva? Va rog, ajutati- ma!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Deci, sa inteleg ca vrei sa creezi un personaj stil anime de la 0? Adica sa-l desenezi tu fara referinta?
Pai poti incerca in Photoshop, sau in Adobe Illustrator.
Photoshop foloseste bmp/jpeg. Illustrator foloseste vectori.
Daca vrei mai multe detalii te lamuresc cu diferenta dintre vectori si bmp/jpeg, doar spune-mi.

2 răspunsuri:
| RalluRallu12 explică:

Da, chiar vreau sa-mi dai alte detalii laughing..Si...da, ceva de genul. Mersi!

| Ineys a răspuns (pentru RalluRallu12):

Pai intreaba-ma. orice vreithinking Daca stiu, iti raspund. Ma jucam si eu ceva vreme prin illustrator si desenam diverse chestii... si acum ma mai joc, dar ma joc cu flash professional...laughing