| Deutzeuh a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe youtube... ma puteti ajuta sa imi dati detalii. si cum pot sa bag filmulete...va rog rapid. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| TEDY2012 a răspuns:

Sau poti da creaza cont nou/ new account(eu il am in romana) si tot ce trebuie sa scrii este adresa de e-mail, locatia(Romania), data nasterii, sexul si sa accepti termenii si conditiile.
incarci videoclipuri folosind butonul incarca/upload de langa bara de cautare.

1 răspuns:
| TEDY2012 a răspuns:

Pai cel mai simplu iti accesezi contul de youtube(inexistent) folosind mailul (merge cu gmail-ul---google mail) si parca mai merge si cu facebook-ul. Cat despre incarcarea filmuletelor inca nu stiu, dar o sa ma interesez si daca imi aduc aminte postez si raspunsul.