| myru_6393 a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou id de, mess care sa nu sune copilaresc deloc... va rog dati-mi idei cele mai multe si mai frumoase primesc fundita am uitat sa spun ca ma cheama miruna anca imi place sa mi se spuna myru, sut nascuta in 97 si sunt bruneta cu okyy kprui :X mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myru_brunetzic97 ancutza_myru97 sweety_myru.brunetzic cul.pref_myrunyk_97 myru_myrunyk.ancutza different.myru brunetzic_myrunyk baby_myru.97 myru_love_you beautiful_myru just.myru/just_myru myru.mymy97 myru.xd byby.doll_myru mumusik.myru97

3 răspunsuri:
| Carllla a răspuns:

Buna! Un id care sa nu sune copilaresc si care sa dea o tenta de maturitate ar fi cam asa...thinking : mirunaaa.anca, anca. miruna. anca.myru sau myruuu97. Sper ca ti-am dat o idee buna. funda? :*:*

| Deyuttzzaa a răspuns:

Myru_anca
miruna_anca97
ank_myru07
myru_97_anca
:*winking

| Tamara_7595 a răspuns:

Buna Miruna!
Gray_gergeous_girl
myru_for_u
mirunna97
m_i_r_u_n_a
ank_mirunk
anca_miruna97
shine_mirunaa
miruna_soopergirl
anca_sunshine
mirunikaaa
me_miruna
miruna_jolie
anca_for_u
nicely_mirunnuku
sweety_ankutza
mirunik_blackrose
black_rose97
cutie_miruna
i_heart_me
miruna_shining97
ancutsaa
miru_1
anca_papushik
dolly_mirully
miru_97
a_m97
someone_miruna97
teenage_miruna
funky_mirunik
emonik_ghirl_miru
mirrrunaa
brunetha_tha97
Sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashes