| Maria_Francesca_1980 a întrebat:

Vreau sa imi fac un vlog, idei de nume, va rog :*

5 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu zic sa iti pui numele tau

| OnuOnulică a răspuns:

Tu te gândești la nume în loc să te gândești la ce postezi? ...cu siguranță nu o să treci peste 50 de abonați mai ales dacă ești un copil de 10-12 ani.

| irinuk28 a răspuns:

Serios raised eyebrows? Ce întrebare...
Păi pune numele tău, logic sau dacă ai vreo ocupație anume cu acel vlog, pune numele ocupației.
De ex. dacă vrei să faci un vlog pentru frumusețe poți pune așa: Maria F. Beauty!
P.S. Maria F( Francesca) Beauty(frumusețe).
Pa, pa.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Depinde cu ce se va ocupa happy
Daca este despre adolescenti pui un nume mai interesant... Daca va fi despre frumusete pui BeautyBlog happy
Dar in general este bine sa folosesti numele tau happy

Bafta kiss

| RobertSteaua02 a răspuns:

Francesca,dar "france" cu majusculewinking