| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc in vara de vlog, dar nu am idei de nume
Canalul va fi >comic== Vreau un nume comic. Cat de comic se poate...
Cele mai amuzante si complexe nume primesc funda.Cat mai multe va rog! big grin

3 răspunsuri:
| Cretiu_Codreanu_Matei_1998 a răspuns:

Bonzu Pipinpadle Opsopopolis al 3-lea

| MaskedMan a răspuns (pentru Cretiu_Codreanu_Matei_1998):

Ok am inteles sa fie ceva original dar nici chiar asa,. oamenii se plictisesc sa citeasca asta in editare, si se plictisesc pana il pronunt rolling on the floor)
Altceva? Poate fara bataie de joc? xD

| Cretiu_Codreanu_Matei_1998 a răspuns (pentru MaskedMan):

Nu stiu. Nu prea am idei acum, dar eu m-as gandi la un nume amuzant dar nu foarte complex cum ais spus in intrebare. Ceva usor de retinut pentru abonati dar care sa le si starneasca interesul happy