| Mămăruţa10 a întrebat:

Vreau sa imi iau o pisica de la o prietena de amea cum sa o conving pe mama mea sa ma lase sa o tin(mai am acasa 2 pisici si una e bolnava si nu cred ca va mai trai)? Si la cate luni sa o iau ca sa stea la mine(la casa)ca sa nu fuga, sa manance singura etc? De unde as putea sa ii gasesc un nume(dati-mi site-uri) este fetita(tigrata, gri, cu ochi albastri:X)? Sau lasati-mi adresa de unde va pot contacta.Multumesc mult de tot!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Iti poti convinge mama promitandu-i ca vei avea grija de pisica (stai si la casa, foloseste-te de acest lucru) si spunandu-i ca aceasta te-ar mai inveseli daca cealalta moare. O poti lua de la prietena ta cand ai acordul mamei si cand aceasta poate manca singura (pe la 3 luni ar fi indicat). Eu i-as pune numele Mitza sau Kat love struck.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Http://www.petz.ro/......pisici.php astea sunt pentru nume, pai eu mi-am luat matanelul la o luna, l-am gasit pe strada si sadovedit a fi de rasa, e ca un bulgaras. sper sa te lase mama ta.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sh