| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop in jur de 25 d milioane.cati rami si ce placa video imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| tremurici a răspuns:

Ia-ti amd phenom 2 triple core ram de vreo 4gbhappyplaca video daca gasesti ati radeon de 512 mb sau chiar 1 gb daca te lasa buzunarul.hdd nu prea conteaza.doar daca iei deala de 10000rpm:X:Xda e prea scump

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai uite iti dau eu configuratia toata:
Procesorul:Intel Pententium sau Intel core Duo, HDD 320 sau 500 GB, rami 2 sau 3 Gb, placa video ati sau envidea daca vrei jocuri puternice... daca mai ai intrebari intreaba-ma pe: Boss_bggd, acum da-mi fundita aia! happy

| Jony123 a răspuns:

Da raspunsu meu nu a meritat fundita?