| mrclaust a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon Samsung Galaxy Mini de la orange cu abonament nou. Pe site zice ca e 45 euro, si m-am interesat ca exista încă promoția cu un telefon vechi iți face o reducere si întrebarea mea este daca știți cu cât (NU LA COSMOTE ...LA ORANGE)?

1 răspuns:
| LimFao a răspuns:

E totul o minciuna. Am si eu un Galaxy mini si am fost la fel cu un telefon pe care nu mi l-a primit. Avea ecran color mp3 camera de 2 MP si functiona. Nici la cosmote nu ti-l primeste. Ce model de telefon vrei sa dai? Oferta e valabila doar in Shop si nu in Store. Cumpara-l cu abonament ca e mai ieftin. Fa-ti abonament de 8 euro si optiune de net sau Flamingo 10 si platesti doar 285 de lei. Se merita e super telefonul. Bafta multa!