| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre abonamentele de la Cosmote? Tocmai m-am uitat si am facut o comparare cosmote -Orange la telefonul Samsung galaxy mini 2 si preturile de la cosmote mi se par mai accesibile(cosmote abonament 9 euro luna-pret telefon 379 lei, la Orange abonament 9 euro pret telefon 4450)Prima oara ma gandeam sa imi iau un mini 2 dar acum dupa ce am vazut preturile de la cosmote ma gadesc sa imi iau un Motorola Motoluxe, ce parere aveti sa merita sa imi iau un telefon la un abonament cosmote?

4 răspunsuri:
| anonymous2666 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini 2 de la Vodafone tongue il cumperi cu 1 euro daca mai duci si un telefon vechi happy

| AlxGoliatH explică (pentru anonymous2666):

Eu stiam ca daca duci un telefon vechi la Vodafone primesti o reducere foarte mica.Ai luat telefonul la abonament?

| anonymous2666 a răspuns (pentru AlxGoliatH):

Da. Si l-am luat cu 1 euro.

| IoanaIvi a răspuns:

Da merita.