| MsdfdsSeArde a întrebat:

Vreau sa imi raspunda toata lumea, dar mai ales fetele despre urmatorul mesaj scris de mine:
"nu stiu cum sa-ti spun dar te plac foarte tare, stiu ca pare idiot dar as vrea sa te strang in brate pana simti durere de fericire...as vrea doar sa te privesc cum dormi, nu stiu ce vad la tine... dar cred ca m-am indragostit"
Tot ce e scris aicea e adevarat si chiar il dedic unei fete, si vreau sa primesc commenturi cum vi s-a parut dau bulinusa la care mi se pare mie cel mai adevarat/frumos comment(dar asta nu inseamna ca vreau numai comm bune) sau ma rog...vedeti voi

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Ce frumos :X
daca as primi un mesaj cum l-ai compus tu pe acesta as fii in al noualea cer laughing
e foarte frumos, imi place serios, stii sa iti arati sentimentele reale si unor fete chiar le place asta, cum as fi eu de exemplu big grin
nu mai sta, dai ´send´, si bafta :*

5 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Suna destul de bine dar asemenea msg am folosit si eu asa ca compune ceva din inima ca asta e luat de pe net.

| Alexys_3669 a răspuns:

Hmm nicehappyPana la urma conteaza ca tu l-ai facut si nu l-ai copiat dupa net :*bv tie:*

| Pucca_5965 a răspuns:

E foarte real mai ales ca vine din inima tawinking e bine ca nu copiezi de pe net, ci spui pur si simplu ce simti.Trimite-l fetei ce mai astepti?

| GW1521 a răspuns:

Dar invata sa scrii si corect laughing)

| DeUtsza a răspuns:

Pai pararea mea e ca este ffff frumos mai ales pentru ca vine din inima ta si nu e luat dupa google.bravo! e norocoasa fata tongue