| edibossu a întrebat:

Vreau sa îmi schimb numele de pe facebook, dar nu vreau sa îmi pun numele intreg, doar numele mic. Ma numesc Eduard si nu am gasit nume mai frumoase, sau mai smechere.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune numele tău real și gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eddy-Chan

| anonima480 a răspuns:

Hmm, din cate siu, facebook nu te lasa sa folosesti semne de genul :^%#&...etc.poti sa iti pui (daca ai ) al 2-lea prenume, de ex ..pe mine ma cheama Cristina ioana (ioana al 2-lea prenume)sau, daca nu vrei nici asa, poti sa iti pui porecla ta.ex: in loc de Cristina, criss. funda?