| BiancaB_2401 a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele pe facebook dar imi zice c l-am schimbat de max. de ori si nu il mai pot schimba. Ce sa fac? Cum sa nu il mai pot schimba?raised eyebrowsFUNDA

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Oficial, am un singur cuvânt: pițipoancă+BONUS:grămadă.
Schimbă-l laughing

| Basel a răspuns:

Pai stii ar trebui sa iti pui data viitoare numele tau normal cel de familie si prenumele
oficial daca ti-a spus ca ti l-ai schimbat de max ori numele nu mai poti face nimic
ori ramane ala. ori iti faci un acount nou si iti scrii un nume si ala il lasi