| Strop_7659 a întrebat:

Hey! Am mare nevoie de ajutor. Vreau sa imi schimb numele de pe facebook, dar imi zice ca l-am schimbat de prea multe ori. Ce pot face?

7 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Resemnare, o sa te obisnuiesti cu sentimentul.

| 3ly a răspuns:

Buna pai nu prea ai ce face. poate doar alt cont. sau sa mai incerci peste o saptamana cam asa. Pwp :]

| Ogorinio a răspuns:

Nu mai poti face nimic

| vladutzul09 a răspuns:

Limita maxima e de 50, inseamna ca u iti schimbi numele zilnic, nu te va mai lasa sa il schimb destul de mult timpwinking

| Keyo a răspuns:

Este o limita, nici eu nu puteam schimba pina nu mi-am adaugat Facebook Skin big grin, de atunci pot din nou schimba numele din nou, ahhh si gandeste-te bine ce nume iti alegi, ca de nu iar te codeaza daca incerci de prea mult ori tongue Sucese :*

| Keyo a răspuns:

Uite de unde iti poti alege skinuri pentru facebook http://www.fbskins.com/facebook-layouts/ nu de mult mi-am incarcato pe asta http://www.fbskins.com/facebook-layouts/view.php? id=6183800 :P sunt foarte tari, dau culoare paginelor albe :D Dupa ce iti pui skin ar trebui sa ti sa se stearga numele care sunt in lista, cele pe care le poti folosi, sa ramina doar numele pe care il ai activat acum si sa ai sanasa sa creezi alte nume;)

| Not_4763 a răspuns:

Asteapta si tu cateva zile, doar nu il schimbi zilnic, nu?laughing)