| ares_7706 a întrebat:

Vreau sa imi schimb okelarii si nu stiu ce rama sa alegthinking groase. subtiri? ce le place la fete?laughing funda pentru o argumentare bunabig grin

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Pai.gaseste ceva care sa iti avantajeze fata big grin. Daca ai fata putin mai alungita. ti-ar sta bine, cei care se poarta acum.aia de zici ca`i binoclu blushing. asa. daca ai fata putin mai lata. te avantajeaza niste ochelari cu rame mai groase...big grin. fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=92&ty=90 ceva in genu. pe net nu prea gasesti rame pentru baieti, ci pentru fete

| ares_7706 explică:

Mentionez am 17 ani si arat cam de 20tongue