| Angel_5977 a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola la id? cum fac... funda

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Hei. happy
intri pe id, si dai sus, dai la Messenger, si vezi ca scrie "My account info " happy
Dai click acolo, o sa-ti ceara sa scrii parola [scrii parola actuala, nu parola care vrei tu sa fie, sper ca intelegi]. si dai pe sign in.
Apoi dai la Sign-In and Security, Change my password.
Prima parola este CEA CURENTA, iar urmatoarele 2 sectiuni sunt pentru parola noua.
Sper ca te-am ajutat macar putinbatting eyelashes
Kisses :*

10 răspunsuri:
| Licurici_1572 a răspuns:

Bunahappy
In chenarul de la Yahoo dai clik pe messenger si acolo scrie Acount Info
dai clik
si ti se deschide o fereastra si dai clik pe change paswordhappy
Noroc. sper ca ti-am fost de ajutor:*
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei va rog spuneti mai clar cum sa imi schimb parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult,, patty32,, acum am o parola noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu ca nu merge parola curenta in ***

| alexndra a răspuns:

Nici eu nu stiu
dac ai intre 13-14 ani ia adresa mea de mess: ale.indragostita12 asta tot incerc si eu sa imi schimb parola la i-ul asta.

| ana33321 a răspuns:

Mi-am uitat parola unde dau?

| dragos_2802 a răspuns:

Nu merge parola:CEA CURENTA, trebuie cu space, am scris si fara si cu...