| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi ziceti si mie un program de modifikre poze. da nu vreau photo scape sau... vreau programe care Sa imi fac gene mari, sa schimb culoarea ochilor...kisskisskiss

8 răspunsuri:
| ioana_5498 a răspuns:

Www.taaz.ro, incarci o poza si schimbi tot ce vrei, ten, ochii, gene, coafura, albesti dintii, maresti buzele..etc.
succes

| lady love a răspuns:

Taaz.ro...iti faci cont si dupa edit poze cate cum vreiwinking

| adi_7507 a răspuns:

Invata Photoshop.

| kake a răspuns:

Din pacate nu programul face asta ci omul care il foloseste.
Si nici un program de genu asta nu se invata peste noapte.
Cel mai popular e photoshp-ul dar licenta e aproape 1000 de euro (pentru cei care vor sa fie in legalitate).
Uite o alternativa gratuita: http://aviary.com/tools/phoenix (click pe "Start a new Phoenix creation" - e scris cam mic dar il gasesti).
Succes.

| JessyTGR a răspuns:

Taaz & photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu draga n`as vrea sa imi faca mancare..nu am nevoie de raspunsuri de genu asta:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si ieu programul de poze dar vreau sa schimb culoarea ochilor:X:X:*:*