| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa instalez la mafia 2 dlc-ul ala cu joe's adventures. dar e o problema:am luat mafia 2 de pe net si cand intru in joc eu am toate misiunile acolo la load chapter si nu stiu unde sa dau ca sa sterg misiunile, salvarile de la joc. ca trebuie sa nu am nici o misiune facuta ca sa se instaleze dlc-ul.
ma puteti ajuta?

fundyxxx

intr asta e NUMAI pentru aia care se pricep

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri in users pe contul tau documents 2k games si acolo sunt

| crisp a răspuns:

De regula ai in My Documents salvarile jocului
stergi continutul fisierului acum depinde de joc, salvarile pot fi si in fisierul unde sa instalat jocul