| NoGames a întrebat:

Vreau să mă apuc de sală pentru a pierde din greutate însă nu am mai fost și nu știu sa folosesc aparatele sau ce exerciții trebuie sa fac/cum trebuie făcute. Cineva cu experiență care e dispus la o discuție mai amplă despre asta?

2 răspunsuri:
| Popescu_Emma_1977 a răspuns:

In primul rand nu te da batut! Fa in fiecare zi! Uita te la Athlean x, thenx si chalistenic movement, de la ei vei invata multe si vei ajunge slab si puternic.Du-te la sala si mereu cand ai timp liver apuca te si fa flotari, tractiuni abdomene...

| Yon1470 a răspuns:

Te duci la sala si intrebi instructorul ce trebuie sa faci si cum sa folosesti acele aparate.