| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala și nu stiu cu ce sa încep.
Scopul meu este slăbitul. Stiu ca trebuie făcute exerciții pe grupuri mari musculare și cardio la greu, dar în rest nimic. Țin și dieta in timpul asta.
Deocamdată vreau sa slabesc pentru a ajunge la o anume greutate iar după sa ma axez pe masa musculară.
Dacă poate cineva să-mi lase un plan/workout săptămânal aș fi recunoscător.

2 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

Nu are legătură cu ce ai întrebat tu, dar perseverenta e cheia. Daca nu iti doresti din tot sufletul sa slăbești in 2 săptămâni maxim vei renunța. multa bafta

| laurentiutirei a răspuns:

Poti descarca de aici un ghid ce te va invata tot ce trebuie, pui numele si adresa de mail si vei primi un pdf si acolo vei afla raspunsurile la intrebarea ta 100%
http://www.muscleboom.ro/